بروزترین نرم افزار ها را از ما بخواهید
Ask us for the latest software

MrExe.ir

NetFlow Analyzer Enterprise 12.5.194 آنالیز ترافیک شبکه

پست شماره 468
12:45 , دوشنبه 27 مرداد 1399

NetFlow Analyzer نرم افزاری که به منظور آنالیز پهنای باند طراحی شده است. برنامه ManageEngine NetFlow Analyzer اقدام به جمع آوری و آنالیز جریان های وسایل اصلی مانند Cisco ، Juniper یا HP کرده و الگوهای ترافیک را پایش و خطراتی که ممکن است از دیوار آتشین عبور کنند را شناسایی می کند.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

ManageEngine Desktop Central Enterprise 10.0.576 مدیریت سرور و کلاینت

پست شماره 467
12:30 , دوشنبه 27 مرداد 1399

ManageEngine Desktop Central نرم افزار مدیریت یکپارچه که در زمینه مدیریت سرورها ، لپ تاپ ها ، رایانه های رومیزی ، گوشی های هوشمند و تبلت ها از یک مکان مرکزی مورد استفاده قرار می گیرد. برنامه Desktop Central دارای امکانات و ابزارهایی است که امکان انجام خودکار امور روتینی مانند نصب وصله‌ها ، استقرار نرم افزارها ، ایجاد فایل image و استقرار سیستم عامل ، مدیریت منابع ، لایسنس نرم افزارها ، پایش آمار مصرف نرم افزارها ، مدیریت مصرف دستگاه های USB ، کنترل از راه دور رایانه ها و ... را فراهم می کند.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

LizardSystems Find MAC Address ابزاری جهت پیدا کردن MAC address کامپیوتر های موجود در شبکه می باشد. این ابزار ساده ترین راه را برای پیدا کردن MAC Address کامپیوتر ها در شبکه های محلی و یا از راه دور را بر می گزیند. تنها کافیست هدف و روش انجام کار را انتخاب کنید تا MAC Address کامپیوتر مورد نظر را به دست آورید حتی اگر از راه دور باشد.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

Change MAC Address 3.9.0.163 + Portable تغییر مک آدرس در شبکه

پست شماره 196
16:18 , شنبه 21 تير 1399

LizardSystems Change MAC Address نرم افزاری مفیدی برای تغییر MAC Address کارت شبکه، بدون توجه به نام تولید کننده و یا درایور آن است که با استفاده از آن شما می توانید تنها با چند کلیک ماوس، یک MAC Address تصادفی تولید نموده و آن را به طور دائمی ذخیره کنید تا حتی با راه اندازی مجدد سیستم نیز دچار تغییر نشود.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

Burp Suite Pro 2020.6 Build 3105 بررسی امنیت شبکه

پست شماره 195
15:32 , شنبه 21 تير 1399

Burp Suite نرم افزاری یکپارچه جهت بررسی و آزمایش امنیت نرم افزارهای موجود در شبکه میباشد. ابزار مختلف این برنامه همکاری بی وقفه ای باهم دارند تا تمام مراحل آزمایش امنیتی را کامل کنند، از برنامه ریزی اولیه گرفته تا تشخیص میزان خطر نرم افزارهای مختلف، یافتن ویروس ها، و رفع عیوب و ضعف های امنیتی شبکه. نرم افزار Burp به راحتی قابل استفاده و بهره وری است، طوریکه کاربر برای اولین بار به آسانی از آن استفاده خواهد کرد.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.